postavíme vám zahradní kuchyni na klíč

Zahradní kuchyně

Objevte radost z venkovního vaření s naší kompletní zahradní kuchyní na klíč! Kde jinde si můžete užívat přípravu lahodných jídel pod širým nebem? Vytvoříme útulný a funkční kulinářský koutek přímo ve vaší zahradě. Váš venkovní kulinářský zážitek začíná právě zde!

Zamilujte si vaření na zahradě

Už žádné kompromisy mezi komfortem moderní kuchyně a kouzlem venkovního stolování. Naše zahradní kuchyně na klíč přináší to nejlepší z obou světů přímo do vašeho dvorku nebo zahrady.

Nejedná se jenom o prostor, kde se připravují pokrmy. Je to místo, které rozšíří vaše možnosti pro společenské aktivity a stolování na čerstvém vzduchu, kde se komfort moderní kuchyně setkává s relaxací. Vaše zahradní kuchyně se tak stane centrem zábavy, setkání s přáteli a rodinných oslav.

Pomůžeme vám najít ideální řešení, které dokonale zapadne do vaší zahrady. Stačí nám jen zavolat. Rádi vám sdělíme přesné podrobnosti.

Zahradní kuchyně na klíč

Cena zahradní kuchyně

Cenu zahradní kuchyně ovlivňuje mnoho faktorů, včetně komplexnosti vašeho konceptu, rozsahu implementačních prací, vybraných materiálů, příslušenství a použité technologie. Ceny se tak mohou pohybovat od 300 000 Kč.

Pro přesnou kalkulaci nás kontaktujte. Po ujasnění detailů vám sdělíme přesnou cenu naprosto nezávazně.

Postavíme vám zahradní kuchyni na míru

Pyšníme se mnoha spokojenými zákazníky, kteří nám důvěřují a vrací se k nám s novými projekty.