postavíme vám krb přesně podle vašich představ

Krby na klíč

Postavíme vám krb na míru v Praze, Středočeském, Plzeňském, Ústeckém i Jihočeském kraji.

Navrhneme, postavíme moderní a stylový krb s využitím přírodních materiálů, jako jsou žula, mramor, pískovec, obklady z cihel, dřevěné římsy apod. Pomůžeme s výběrem a instalací interiérových krbů a vložek, a také navrhujeme a stavíme obestavby krbových vložek.

  • 5.0 hodnocení na Google ⭐⭐⭐⭐⭐

V nabídce máme velký sortiment krbových vložek, kamen a kachlů od kvalitních dodavatelů. Pomůžeme vám vybrat to nejlepší pro Vás.

Stavíme krby i krbové obestavby na klíč

Na stavbu se používá kamnářský materiál pro zvolený typ krbu. Krb může být buď sálavý, nebo teplovzdušný. Finální úprava krbu je poté zvolena dle přání zákazníka tak, aby celkově ladil s interiérem místnosti – zde se velmi často používají materiály jako mramor, přírodní kámen aj. 

Pomůžeme vám najít ideální řešení, které dokonale zapadne do vašeho domova. Stačí nám jen zavolat, abychom společně probrali podrobnosti.

Ukázka naší práce

Zavolejte nezávazně

Rozumíme, že každý prostor je jedinečný. Naše řešení proto přizpůsobujeme konkrétním potřebám a přání našich zákazníků. Spolupracujeme s vámi od počátečního konceptu, zaměření, vytvoření 3D vizualizace až po instalaci, abychom zajistili, že váš nový krb bude přesně takový, jak si přejete. Se zárukou.

Zavolejte nezávazně

Jsme tu pro vás, abychom odpověděli na vaše otázky a pomohli vám navrhnout nejlepší řešení.