kachlová kamna
a sporáky

Kachlová kamna a sporáky navrhneme a postavíme zákazníkům po celé České republice  - až jste majitel nemovitosti, stavební firma, projektant ..kontaktujte nás - vyjdeme Vám vstříc.

Kachlová kamna a sporáky
Kachlová kamna

Kachlová kamna

Kachlová kamna jsou dnes velmi oblíbeným doplňkem interiéru a stál více se stávají i hlavním zdrojem vytápění. Největší předností je vysoká účinnost, která se pohybuje okolo 80%, dále pak sálavé příijemné teplo, které je velmi prospěšné lidskému zdraví. 

Při stavbě kachlovým kamen využíváme prověřené postupy, kdy nejvíce se používá stavba z kamnářské hlíny – hlavní výhodou je zde možnost  rozebrání a oprava topidla. Mezi další postupy patří stavba ze šamotové malty, zde je práce výrazně rychlejší, nevýhodou je, že kamna nelze zpětně rozebrat bez poškození.

Kachlové sporáky

kachlový sporák

Kachlové sporáky jsou velmi oblíbené pro svoji univerzálnost , nejen na chatách a chalupách, ale své místo si najdou i v moderních stavbách, kde sladěné s interiérem mohou být estetickým a funkčním prodloužením kuchyňské linky. Plotna zde slouží k vaření, trouba (nebo i dvě trouby), slouží k přípravě pokrmů pečením. Kachlové sporáky jsou jsou tedy nejen vhodným místem pro opravdové milovníky vaření, ale zároveň jsou i skvělým pomocníkem pro vytápění stavby. Doba akumulace se pohybuje podle teplotní ztráty místnosti až pět hodin.

Nevíte , zda jsou kachlová kamna, nebo kachlový sporák pro Vás vhodné.? Obraťte se nás. Rádi s Vámi budeme konzultovat Vaši představu a doporučíme nejvhodnější řešení .

Stavbu kachlových kamen a kachlových sporáků realizujeme na celém území České republiky.
Především pak v regionech Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Praha.

Máme zkušenosti

Prohlédněte si vybrané relizace

Logo hřející krby

Odborníci na kachlová kamna, sporáky, interierové krby a obestavby, zahradní krby a udírny.

Provozní doba
Kontaktujte nás