kachlová kamna
a sporáky

Kachlová kamna a sporáky navrhneme a postavíme zákazníkům po celé České republice  - až jste majitel nemovitosti, stavební firma, projektant ..kontaktujte nás - vyjdeme Vám vstříc.

Kachlová kamna a sporáky
Kachlová kamna

Kachlová kamna

Kachlová kamna jsou dnes velmi oblíbeným doplňkem interiéru a stál více se stávají i hlavním zdrojem vytápění. Největší předností je vysoká účinnost, která se pohybuje okolo 80%, dále pak sálavé příijemné teplo, které je velmi prospěšné lidskému zdraví. 

Při stavbě kachlovým kamen využíváme prověřené postupy, kdy nejvíce se používá stavba z kamnářské hlíny – hlavní výhodou je zde možnost  rozebrání a oprava topidla. Mezi další postupy patří stavba ze šamotové malty, zde je práce výrazně rychlejší, nevýhodou je, že kamna nelze zpětně rozebrat bez poškození.

Kachlové sporáky

Kachlový sporák s pečící troubou

Kachlové sporáky jsou velmi oblíbené pro svoji univerzálnost , nejen na chatách a chalupách, ale své místo si najdou i v moderních stavbách, kde sladěné s interiérem mohou být estetickým a funkčním prodloužením kuchyňské linky. Plotna zde slouží k vaření, trouba (nebo i dvě trouby), slouží k přípravě pokrmů pečením. Kachlové sporáky jsou jsou tedy nejen vhodným místem pro opravdové milovníky vaření, ale zároveň jsou i skvělým pomocníkem pro vytápění stavby. Doba akumulace se pohybuje podle teplotní ztráty místnosti až pět hodin.

Nevíte , zda jsou kachlová kamna, nebo kachlový sporák pro Vás vhodné.? Obraťte se nás. Rádi s Vámi budeme konzultovat Vaši představu a doporučíme nejvhodnější řešení .

Stavbu kachlových kamen a kachlových sporáků realizujeme na celém území České republiky.
Především pak v regionech Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Praha.

Máme zkušenosti

Prohlédněte si vybrané relizace

Logo hřející krby

Odborníci na kachlová kamna, sporáky, interierové krby a obestavby, zahradní krby a udírny.

Provozní doba
Kontaktujte nás