Kamnářství Most

Specializujeme na stavbu krbů a kachlových kamen. Naše kamnářství v Mostě navrhuje a instaluje kachlová kamna, kachlové sporáky, krby, zahradní krby a udírny. Prioritou pro nás je dosažení maximální spokojenosti zákazníka již od prvního kontaktu, přičemž se soustředíme na to, abychom dokonale vyhověli jejich přáním a vizím.

Interiérové krby

Interiérové krby a krbové obestavby vám zhotovíme dle Vašich představ se širokou nabídkou konstrukčních možností, které budou dokonale ladit s Vaším interiérem. V dnešní době jsou nejvíce žádané moderní krby, které dokonale zapadnou do designových interiérů.

Na obestavby se používá kamnářský materiál pro zvolený typ krbu (teplovzdušný nebo sálavý), ale také může zahrnovat i přírodní kameny (mramor, žula, pískovec), ale i rustikální s římsami – vše záleží na Vašich požadavcích.

Zavolejte nám a pomůžeme vám se rozhodnout správně +420 723 691 057

Kachlová kamna

Kachlová kamna nejen oblíbeným designovým prvkem domácnosti ale také zdrojem vytápění. Hlavní důvody pro výběr tohoto druhu vytápění jsou nízké náklady a sálavé zdravé teplo, které  příznivě působí na lidské zdraví. Kachlová kamna disponují vysokou účinností, která se pohybuje v některých případech i nad hranicí 85 %.

Kachlové sporáky se konstrukčně navrhují podle počtu strávníků. Účinnost u těchto topidel je menší než u kachlových kamen, pohybuje se kolem 65 %, z důvodu, že část tepelné energie se předává do plotny.

Jsme tady pro vás, rádi vám poradíme +420 723 691 057

NÁZORY KLIENTŮ, kde jsme stavěli krb nebo kamna NA GOOGLE.COM A Facebook

Reference Kamnarstvi Plzen

Kamnáři z Mostu, na které je spoleh

Pyšníme se mnoha spokojenými zákazníky