postavíme vám kachlový sporák na míru

Kachlové sporáky

Efektivní vytápění a souběžně komfortní vaření? Naše kachlové sporáky nabízí oboje v elegantním balení. Slučují tradiční kouzlo s moderními vytápěcími technologiemi a nabízí účinné řešení pro vytápění prostoru i přípravu pokrmů. Navrhneme sporák, který bude splňovat vaše požadavky, a zajistíme, aby se stal nejen funkčním, ale i vizuálně atraktivním prvkem interiéru.

Kachlové sporáky na míru

Tento léty osvědčený kus kuchyňského vybavení není pouze skvostem pro oči a centrem pro přípravu lahodných pokrmů, ale také multifunkčním prvkem, který v zimních měsících přidává do vašeho domova teplo a útulno. S kombinací s moderními kuchyňskými linkami a schopností integrovat se do stávajícího systému vytápění, kachlový sporák přináší nejen kulinářský zážitek, ale i praktickou a efektivní metodu vytápění vaší domácnosti. Vstupte do světa, kde se klasika mísí s modernou, a objevte všestrannost a krásu kachlových sporáků.

Využijte dotace 45 000 Kč na individuálně postavená kamna. Víme, jak na to.

Rádi vám pomůžeme najít ideální řešení, které dokonale zapadne do vašeho domova. Stačí nám pouze zatelefonovat.

Ukázky našich kachlových sporáků

Proč si pořídit kachlový sporák

Kachlové sporáky nabízí unikátní, funkční a zároveň estetický prvek, který může ovládnout jakoukoli kuchyni. Nejenže se stávají středobodem, u kterého se rádi scházejí rodina a přátelé, ale také plní řadu praktických funkcí.

  • Stylové a praktické: Kachlové sporáky jsou vynikající volbou pro ty, kdo hledají kombinaci tradice a moderny. Ačkoliv je jejich design často inspirován historií, moderní modely mohou být vybaveny nejnovějšími technologiemi pro usnadnění vaření a vytápění.
  • Vytápění pro domácnost: Mimo své primární funkce v oblasti vaření mohou kachlové sporáky sloužit i jako efektivní zdroj tepla, s možností rozvádět teplo do dalších místností nebo být napojeny na systém centrálního vytápění.
  • Kulinářské umění: Kachlové sporáky se stávají středobodem kulinářské činnosti, poskytující stabilní a regulovatelné teplo ideální pro pečení, smažení a vaření.
  • Integrace s kuchyňskou linkou: Přestože disponují tradičním vzhledem, lze kachlové sporáky efektivně kombinovat s moderními kuchyňskými prvky, takže harmonizují jak funkčně, tak vizuálně.

Kachlové sporáky jsou velmi oblíbené pro svoji univerzálnost , nejen na chatách a chalupách, ale své místo si najdou i v moderních stavbách, kde sladěné s interiérem mohou být estetickým a funkčním prodloužením kuchyňské linky. Plotna zde slouží k vaření (kachlová kamna na vaření), trouba (nebo i dvě trouby) – kachlový sporák s troubou, slouží k přípravě pokrmů pečením. Kachlové sporáky jsou jsou tedy nejen vhodným místem pro opravdové milovníky vaření, ale zároveň jsou i skvělým pomocníkem pro vytápění stavby. Doba akumulace se pohybuje podle teplotní ztráty místnosti až pět hodin.

Cena kachlových sporáků

Při úvahách o financování kachlového sporáku je důležité mít na paměti, že každá konstrukce je jedinečná. Určení pevné ceny bez podrobného prozkoumání vašich specifických potřeb není snadné. Cena může být ovlivněna řadou faktorů, například komplexností návrhu, rozsahem potřebných prací, volbou materiálů či aplikovanou technologií. Na základě těchto premis vám můžeme nabídnout alespoň orientační představu, s cenami, které obvykle začínají od 120 000 Kč.

Pro přesnou kalkulaci nás kontaktujte. Po ujasnění detailů vám sdělíme přesnou cenu naprosto nezávazně.

Postavíme vám kachlový sporák na míru

Pyšníme se mnoha spokojenými zákazníky, kteří nám důvěřují a vrací se k nám s novými projekty.