profesionální obestavby krbů a krbových vložek bez starostí

Obezdění krbové vložky

Provádíme obezdění krbové vložky na míru v Praze, Středočeském, Plzeňském, Ústeckém i Jihočeském kraji.

Navrhneme a provedeme obestavbu krbů nebo krbové vložky s využitím přírodních materiálů, jako jsou žula, mramor, pískovec, obklady z cihel, dřevěné římsy apod. Poradíme s výběrem ideálního materiálu a pomůžeme vybrat ten nejlepší pro

  • 5.0 hodnocení na Google ⭐⭐⭐⭐⭐

V nabídce máme velký sortiment krbových vložek, kamen a kachlů od kvalitních dodavatelů. Pomůžeme vám vybrat to nejlepší pro Vás.

Krbové obestavby na klíč

Jednoduše vyberete, co se vám líbí, a my se postaráme o zbytek, vždy s důrazem na kvalitu a vaši spokojenost. Proměníme obyčejný krb ve skvost, který bude středem vašeho domova. Vybíráme materiály, které nejen že vydrží, ale také dotvoří atmosféru, po které toužíte.

Finální úprava krbu je zvolena dle přání zákazníka tak, aby celkově ladil s interiérem místnosti – zde se velmi často používají materiály jako mramor, přírodní kámen aj. 

Pomůžeme vám najít ideální řešení, které dokonale zapadne do vašeho domova. Stačí nám jen zavolat, abychom společně probrali podrobnosti.

Ukázka naší práce

Zavolejte nezávazně

Rozumíme, že každý prostor je jedinečný. Naše řešení proto přizpůsobujeme konkrétním potřebám a přání našich zákazníků. Spolupracujeme s vámi od počátečního konceptu, zaměření, vytvoření 3D vizualizace až po instalaci, abychom zajistili, že váš nový krb bude přesně takový, jak si přejete. Se zárukou.

Zavolejte nezávazně

Jsme tu pro vás, abychom odpověděli na vaše otázky a pomohli vám navrhnout nejlepší řešení.