O nás

Potrpíte si na detaily svého interiéru a chcete nejen kvalitu, ale také perfektní design? Přemýšlíte nad krbem a rádi byste, aby někdo splnil vaše požadavky a očekávání? Svoje představy svěřte do rukou těch, pro které jsou krby doslova zálibou.

Krby

Chcete mít interiér podle svých nejtajnějších představ a zajistit si to pravé teplo domova? Pro teplo domova je charakteristická nejen náruč vaší rodiny, vůně čerstvé kávy a chutné bábovky, ale také praskající oheň, který vychází z krbu.

A právě o teplo domova, které vychází z krbu, se postará naše firma Hřející Krby.

Naše malá firmička je zaměřena na realizaci daného projektu, výrobu a konečnou stavbu krbů na klíč včetně veškeré výrobní dokumentace, 3D návrhů, poradenství a dalších služeb.
To vše s maximální péčí a individuálním přístupem ke každému zákazníkovi, abychom splnili i jejich nejtajnější přání. Dbáme především na kvalitu před kvantitou a požadavky zákazníka jsou pro nás prioritou.
Pracujeme se všemi dostupnými přírodními materiály, jako jsou především žula, mramor, pískovec, obklady z cihliček, dřevěných říms atd. Dále nabízíme pestrý výběr krbových vložek a kamen na trhu.
Již od první návštěvy se snažíme o maximální spokojenost zákazníka a plně se Vám budeme věnovat.
Víme, že krby a krbové kamna jsou důležitou a vysokou investicí, a proto se můžete spolehnout na naši odbornost a profesionalitu.
Postaráme se o samotný návrh, zkonzultujeme s Vámi vhodnost umístění a zrealizujeme konečnou stavbu.
Důležitá je nejen samotná realizace a kvalita materiálů, ale také celkový design, který musí být v souznění s Vaším interiérem, aby nepůsobil spíš jako rušivý element než úchvatná součást domova. Dbáme nejen na Vaše představy, ale také přinášíme stále nové nápady, aby naše realizace šly pořád s dobou a splňovaly nejnovější trendy.
Výsledkem jsou krby a krbové kamna, které Vám zajistí nejen to vytoužené teplo domova, ale také doslova kouzelnou a jedinečnou atmosféru, která za to stojí.
I součástí Vašeho domova se může stát elegance, jedinečnost a příjemná atmosféra sálající z našich krbů a krbových kamen.